);

Ponad 20 pomysłów, jak samodzielnie zrobić dekoracje na Halloween

Ilu ludzi, tyle poglądów na temat tego, czy u nas powinno się obchodzić Halloween, czy nie. Ja jestem tego zdania, że jak tylko jest okazja do relaksu, zabawy i spotkania z przyjaciółmi, to dlaczego z niej nie skorzystać? Druga sprawa, że należę do osób, które bardzo przeżywają Dzień Wszystkich Świętych i jeśli mam możliwość dzień wcześniej uciec z myślami, to właśnie to robię.

Ze względu na to, że przez ostatnie trzy lata znacząco ograniczyliśmy imprezy i spotkania ze znajomymi (ciąża z Zosią a później z Jasiem), to w tym roku postanowiliśmy to w końcu nadrobić. Imprezka odbędzie się u nas w domu i oczywiście, jak to na rodziców przystało- razem z dziećmi 🙂 Będą stroje, dekoracje, pyszne jedzenie a to wszystko oczywiście w upiornym klimacie 😀 A że jestem zwolenniczką łączenia przyjemnego z pożytecznym, to będzie to świetna okazja do wykonania różnych ozdób razem z moimi dziećmi. 

No dobra, koniec tego pitu, pitu- przejdźmy do rzeczy. Poniżej przesyłam Wam zdjęcia pokazujące jak łatwo i praktycznie z tego, co mamy w domu wykonać ciekawe dekoracje pod to Halloween. Dajcie koniecznie znać w komentarzu, które najbardziej przypadły Wam do gustu i co byście mogli tutaj jeszcze dodać 😀

____________________

Jeśli spodobał Ci się mój wpis, to będę wdzięczna za jego UDOSTĘPNIENIE ? 

Polub moją stronę na Fb: https://www.facebook.com/podomowe/

Zaobserwuj mój profil na Instagramie: https://www.instagram.com/podomowe.pl/

Oraz dołącz do Tajnej Grupy Podomowych: https://www.facebook.com/groups/137250943680970

W ten sposób na pewno nie ominie Cię żaden wpis ? 

 

 

 

 

 

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x